- Beoordelingen ▷7.1
- Kleine campingS
- Buiten- en binnenzwembad
Ruime camping bij gerestaureerde boerderij
Openluchtzwembad met kinderbad
Verwarmd overdekt zwembad
Animatie hoogseizoen jong en oud
Vissen of waterfietsen op de vijver
Loire vallei ontdekken
Fietsen en wandelen
Golfplaatsen in de buurt
camping Siblu Domaine de Dugny, Centre-Val de Loire
Siblu Camping Domaine de Dugny is een mooie en ruim opgezette, goed onderhouden kindvriendelijke 4-sterrencamping. Camping Siblu Le Domaine de Dugny in Onzain ligt in het hart van de prachtige Loire-vallei met de magnifieke sprookjeskastelen in de buurt. Een fantastische regio voor liefhebbers van wandelen en fietsen. De camping ligt op het terrein van een gerestaureerde boerderij. In de oude gebouwen vind je een gezellige bar en het restaurant. Er is verder een gezellig terras en een animatieruimte waar jong en oud zich kunnen vermaken.Water, kastelen en leuke activiteiten
Blikvanger van de camping is het zwembadcomplex met diverse verwarmde zwembaden, zowel binnen als buiten, peuterbaden, waterglijbanen, bubbelbad en leuke waterspelen. Verder is er ook een vismeertje (hier mag men niet zwemmen). De ligging aan een meertje geeft het geheel een rustiek karakter. Ga bijvoorbeeld waterfietsen of gooi een hengeltje uit. Kinderen kunnen terecht bij een van de actieve kidsclubs. Allerlei sporten kun je beoefenen, zoals minigolf, boogschieten, tennis, jeu de boules en allerlei balsporten op het multisportterrein.
Een sprookjesvakantie met kinderen
Wat meteen opvalt bij het betreden van Domaine de Dugny is de grote open ruimte, waar vooral jonge kinderen heerlijk hun gang kunnen gaan. Het park heeft - letterlijk - twee kanten. Aan de ene kant bevinden zich het zwembadcomplex en het avontuurlijke speelterrein voor kinderen; aan de andere kant ligt de visvijver, waar het heerlijk varen is. In het voor- en naseizoen gelden beperkte openingstijden voor de faciliteiten van het park. Hapje eten? Bezoek dan zeker het restaurant met café en gezellig terras. Dit restaurant ligt op de knusse binnenplaats centraal op de camping. De camping ligt tussen enkele bijzondere kastelen zoals het Château Chambord of het Chateau van Chaumont-sur-Loire Vanaf de camping kun je diverse kastelen bezoeken, welk klein prinsje of prinsesje wil dit nu niet? Verder kun je langs de Loire vele mooie fietsroutes volgen en vergeet je wandelschoenen niet in te pakken. En plan ook eens een dagje uit naar Orleans of Blois, dat wordt genieten van de rijke geschiedenis en cultuur in deze regio.
Via Huurtent.nl boek je de ideale familievakantie naar camping Siblu Domaine de Dugny!
Aanbieders op Siblu Domaine de Dugny
Siblu verhuurt op camping Siblu Domaine de Dugny stacaravans.
Deze camping kun je boeken bij
Bekijk Prijs
Beoordelingen camping Siblu Domaine de Dugny
Beoordeling toevoegen
Gemiddelde beoordeling
TOTAALSCORE
7.1
Algemeen
6.5
Personeel
7.0
Sanitair
7.0
Kinderen
7.3
Activiteiten
7.5
Horeca
7.5
Zwembad
7.3
Deze camping is beoordeeld op verschillende punten, en de totaalscore is berekend uit het gewogen gemiddelde van de gegeven punten. De algemene
score is hierbij 3x meegeteld, en de overige scores 1x.
Algemeen
7
Personeel
7
Sanitair
8
Kinderen
8
Activiteiten
7
Zwembad
7
Prima camping op niet al te lange afstand, onze kinderen konden dit nog precies handelen. Onze stacaravan was wat verouderd maar helemaal goed in orde verder en schoon. Zwembad leuk maar wel aan de kleine kant en de omgeving ook fijn.
Algemeen
4
Personeel
5
Sanitair
3
Kinderen
3
Zwembad
7
Hmmm Siblu hanteert niet de kwaliteit die wij verwachtten, jammer. Smerige stacaravan, dus voor ons een petvakantie geweest, want er werd ook niets aan gedaan, ondanks het feit dat ze beaamden dat het veel te smerig was.
Algemeen
7
Personeel
8
Sanitair
8
Kinderen
9
Horeca
7
Zwembad
8
Keurige en goed onderhouden camping. Fijn zwembad en leuk team voor het organiseren van de spelletjes. Wij denken wel dat in het echte hoogseizoen het zwembad te klein gaat worden voor het aantal gasten.
Leuke Tips en Uitstapjes
Veel kastelen te bezoeken en wij hebben ook gefietst.
Algemeen
8
Personeel
8
Sanitair
9
Kinderen
9
Activiteiten
8
Horeca
8
Zwembad
7
Goede en keurige accommodaties. Lekker veel te doen voor alle kinderen. Echt geweldig het enthousiasme van dit animatieteam. Wel alles in Frans/Engels. Goed zwembad, voldeed prima.