Camping op Ile de Ré
Slechts op 50 meter van het strand
Mooi aangelegd zwembad
Sportveld, minigolf
50 m

Boek camping l'Ocean (Ile de Re) bij:



camping l'Ocean (Ile de Re), Poitou-Charentes

De camping l'Océan ligt bij het plaatsje La Couarde sur Mer op het Ile de Ré, en op 50 meter van het strand. De camping geeft een afwisselend landschap met een zoutwater visparcours en voldoende mogelijkheden voor ontspanning. De perfecte locatie op slechts 50 meter van het strand en een visvijver.

Volop waterpret
Ideaal gelegen tussen zee en natuur, halverwege Ars en St Martin, is deze camping ook een ideale tussenstop voor alle fietsliefhebbers. De camping is uiterst geschikt voor een gezinsvakantie, met een mooi waterpark met verwarmde zwembaden. In het hoogseizoen worden er leuk activiteiten aangeboden. De kinderclub op de camping zorgt voor veel vertier voor de kinderen met name in het hoogseizoen. In de avonduren zijn er voor de oudere jeugd discos en thema-avonden. Er is een speeltuin en sportterrein en er kunnen fietsen worden gehuurd.

In de omgeving: de Whales Vuurtoren, het Aquarium van La Rochelle, de dierentuinvan van La Palmyre, de vestingstad de la Pree, boottochten naar de andere eilanden en meer.






Via Huurtent.nl boek je de ideale familievakantie naar camping l'Ocean (Ile de Re)!


Aanbieders op l'Ocean (Ile de Re)

Vacanceselect verhuurt op camping l'Ocean (Ile de Re) stacaravans.
 

Deze camping kun je boeken bij

Bekijk Prijs